KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824273
nr 1382 4273
signerad, Sjölander, 1908, landskap. Olja på duk, 60x78, yttermått inklusive ram: 83x100 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:11:05
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)